Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
info@muradceltik.com
0536 886 12 96 0212 234 58 55
:Fulya, Teşvikiye Mah hakkı yeten cad Aşçıoğlu plaza no 17 kat 4 daire 9, 34290 Şişli
blank

İktidarsızlık Neden Olur?

Toplumdaki sıklığı günümüzde yapılan araştırmalarla ortaya konmuştur. Yaşın artması ile beraber sıklığı artmaktadır. Birçok sistemik hastalıklarla (Şeker hastalığı, Hipertansiyon, Kalp Hastalığı) ilişkilidir. Bu hastalıkların tedavisinde sürekli kullanılır.

Toplumdaki sıklığı günümüzde yapılan araştırmalarla ortaya konmuştur. Yaşın artması ile beraber sıklığı artmaktadır. Birçok sistemik hastalıklarla (Şeker hastalığı, Hipertansiyon, Kalp Hastalığı) ilişkilidir. Bu hastalıkların tedavisinde sürekli kullanılması gereken ilaçlara bağlı olarakta sertleşme problemi görülebilmektedir. Aynı şekilde bazı ameliyatların sonucunda da sertleşme problemi ortaya çıkabilmektedir. (Damarsal patolojilere bağlı % 70, İlaçlara bağlı %10, Cerrahiye bağlı %10, Hormonal hastalıklara bağlı %3, Travmaya bağlı %2 vepsikojenik sebeplere bağlı %10’dur)

Tedavisine karar vermeden önce hastalık hikayesi hastadan tam olarak öğrenilir. Daha sonra yapılan tetkikler ile (kan tahlili, radyolojik testler) sertleşme bozukluğunun sebebi ortaya konur. Tedavi seçeneklerinden hangisinin uygulanacağı tetkikler sonucunda yapılan değerlendirme ile belirlenir.

Her türlü durumda peniste sertlik sağlanarak cinsel ilişki gerçekleştirilebilir.